Jsme už 12 let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Robert Schellong, EFA

Ředitel pobočky

Kromě komplexní práce se svými klienty se specializuji na oblast investic, wealth management a mezigenerační předání rodinného bohatství. Rád Vám poradím i při podnikatelských aktivitách vyžadující cizí kapitál, nebo pojištění velkých podnikatelských rizik.

Lucie Schellong

VIP finanční koncipient

Vždycky mě bavila práce s lidmi. I když není vždy jednoduchá, je to o přístupu a umění druhému naslouchat. Od začátku svého působení ve financích se zaměřuji na komplexní poradenství hlavně mladým rodinám, které budují zázemí, staví své domovy, začínají vytvářet investice pro vzdělání svých dětí a snů a budují rezervy na svou rentu ve stáří. Velmi mě naplňuje, že je má práce vidět, to co jsme spolu vybudovali, a že klienti vnímají, že plánování je ta správná cesta, a občas je potřeba poupravit směr. Cíl je však stále jasný. Je pro mě vítězstvím vidět, že mí klienti jsou připraveni, že jejich finanční plány fungují, byť třeba i v nepřízni osudu jako může být např. nemoc nebo neočekávané změny v životě. Dnes můžete rozhodnout o tom, jak se budete mít v budoucnu.

Jan Kloboučník, PFP

Finanční koncipient senior

Odmalička mě fascinovala ekonomie a finanční trhy. Už na střední škole jsem se o ně začal více zajímat. To jsem však ještě nevěděl, že existuje práce finančního poradce, která mě bude tak moc bavit a mít takový přínos pro klienta. Baví mě čísla, ale i komunikace s klientem a budování pracovně-přátelského vztahu. Nejvíce klientů mám mezi mladými lidmi, se kterými si výborně rozumíme. Ale rád přijmu každou výzvu!

Bc. Kateřina Ligrová, PFP

Finanční koncipient senior

Už od dětství jsem věděla, že bych ráda pracovala s lidmi. V průběhu života mě tato myšlenka neopustila a vystudovala jsem vysokou školu v oboru zdravotně-sociální pracovník. Následně jsem pracovala 5 let v této oblasti. Vzhledem k tomu, že pomáhat lidem mě naplňuje, rozhodla jsem se naplno využít svůj potenciál ve finančním poradenství. Zaujala mě nadčasovost a rozmanitost této práce, kde mohu prostřednictvím kvalitního finančního plánování pomoci klientům plnit jejich sny. Být finančním poradcem je nejen práce, ale i koníček. Důležité je pro mě budování vztahu s klientem a individuální přístup ke každému z Vás. Ráda spolupracuji s mladými úspěšnými lidmi, pro které není podstatná pouze přítomnost, ale i budoucnost.

Michal Jirásek, PFP

Finanční koncipient senior

Hned po střední škole jsem začal pracovat v oboru financí jako klientský pracovník v bance, jelikož mě fascinovali už od 16 let. Nicméně po roce v bance jsem objevil mnohem více komplexnější a nezávislou cestu finančního poradenství, do které jsem se okamžitě zamiloval a začal se tomu naplno věnovat. Dnes se s klienty věnuji primárně tvorbě krátkodobých i dlouhodobých rezerv, které nám zajistí splnění menších ale i finančně náročnějších cílů jako např. vlastní bydlení, zabezpečení sebe a své rodiny či příprava dostatečných zdrojů aktiv na rentu. Každopádně přistupuji ke každému klientovi individuálně a mým hlavním cílem je klienty dlouhodobě vzdělávat ve finanční gramotnosti a plnit jim jejich krátkodobé, ale i dlouhodobé cíle správně nastavenými portfolii.

Erika Čápová

Profi asistentka ředitele pobočky

S Robertem jsem začínala ve vztahu klient-poradce a už tehdy se mi líbil jeho přístup a komplexní řešení mých financí. Proto když jsem měla možnost stát se součástí jeho týmu, neváhala jsem. Oblast financí považuji za velmi zajímavou a každý den díky celému týmu zjišťuji, jak velké množství možností každý člověk v životě může mít, když ví, jak se správně starat o své finance. Jsem ráda, že toho můžu být součástí a pomáhat v práci, která mi dává smysl.

Eliška Škulibová

Profi asistentka

Do světa financí jsem se dostala díky svému kamarádovi, momentálně jednomu z mých vedoucích, Honzovi. Nikdy jsem neměla své vysněné povolání a když mi Honza nabídl pozici asistentky v jejich kanceláři, rozhodla jsem se vstoupit do tohoto oboru a poznat jeho principy. Po několika měsících začínám postupně poznávat, jak to chodí ve finanční sféře. Jedna z věcí, která je velice příjemným benefitem je vzájemná výpomoc v týmu a kamarádské prostředí. Je fajn nebrat práci jen jako práci ale i místo, kde mohu pomáhat lidem.