Reference

zkušenosti našich klientů 

Ing. Otto Svoboda, jednatel FENIX cz

Se společností Partners spolupracuji již více než 7 let. Ovšem teprve spolupráce s panem Schellongem za poslední čtyři roky mi otevřela oči na cestě finančním světem. Ať už se jedná o tipy na investování financí, chování se v době konjuktury či recese, pádů finančních trhů nebo např. příležitosti využívání bankovních produktů, které běžné komerční banky nenabízí. Bez nadsázky mohu říci, že je to odborník na svém místě a na spolupráci a společné pracovní schůzky se vždy těším. I když jsem laik, odcházím z každého setkání obohacen o skutečnosti a cenné rady, které si pan Schellong nenechává pro sebe a rád se o ně s klientem podělí. A co víc - mají skvělou kávu...:-D "

Jednatelé PETEX, Jihlava

S Robertem spolupracujeme již několik let. Náš pracovní vztah se stal přátelským. Oceňuji osobní přístup, vše vysvětlí a navrhne řešení k naší spokojenosti. Již zná nás a naše potřeby. Inspiruje nás v tom, jak na sobě pracuje a jaký kus cesty v osobním rozvoji ušel. Miluje čísla. Určitě doporučujeme.

Prof. Ing. Zdeněk Fiala, CSc., LFUK HK

S Robertem spolupracujeme řadu let a díky jeho radám jsme konečně získali pocit, že své finance máme pod kontrolou i ve značně nejistých dobách. Jeho zkušenosti umožňují velkou diverzifikaci a tím i flexibilitu finančního portfolia. Plně doporučuji jeho služby.

Mgr. Vendula Jakubcová, majitelka Le Waff, HK

Robert Schellong se mi stará o finance již několik let a s jeho servisem jsem naprosto spokojená. Od začátku jsem byla nadšená z komplexního řešení všech mých financí, nejen situace aktuální, ale i budoucí. Vše skvěle vysvětlí a lidsky podá. Mám v něj naprostou důvěru. Robert je pro mě prototypem toho, jak má fungovat finanční poradce.

MUDr. Igor Slaninka, Ph.D. chirurgická klinika FNHK

Původně pracovní spolupráce na základě doporučení od mého kolegy se časem stala i přátelstvím. S Robertem komunikujeme o mých osobních i pracovních cílech a jejich vlivu na mé portfolio. Velmi oceňuji jeho kreativní přístup a pohled tzv. za kopec mých krátkodobých vizí. Oceňuji pravidelnost kontaktu a průběžné informování o situaci na trzích.

Ing. Tomáš Javůrek, stavební inženýr

S Káťou mě seznámila moje přítelkyně. Spolu se znaly už velmi dlouho a také spolupracovaly, proto jsem věděl, že jí mohu důvěřovat. Předtím jsem své finance vůbec neměl řešeny systémově, jen ty nejnutnější jako pojištění nebo běžné spoření. Káťa je člověk precizní a s osobami jako já hodně trpělivá. Dokázala mi vysvětlit vše, co jsem dříve ani netušil. Proto jsem jí předal všechny mé stávající smlouvy k prostudování, ona mi nabídla způsoby lepšího řešení i úpravy mých i rodinných financí, které mi nyní mnohem víc vyhovují. A navíc, rozhodl jsem se nově i investovat a inspiroval tím i své téměř dospělé děti. Dnes jsem v pohodě, protože jsem přesvědčen, že mé finance spravuje zodpovědný člověk v profesionálním týmu. Káti děkuji....

Petr Nedvídek, dispečer dopravy

Honzu znám už ze školy. Když mi řekl, čím se zabývá, tak jsem měl ze začátku pochybnosti, ale Honza mi to vše dopodrobna vysvětlil. Dnes už se z každým problémem či dotazem ohledně financí obracím jen na Honzu, protože mě vždy dokáže pomoci. Pokaždé se na mě obrací s nejvýhodnějšími nabídkami ohledně investic, pojištění atd.

Manželé Veselí, Jihlava

S panem Schellongem jsme začali spolupracovat v roce 2019. Od první schůzky bylo zřejmé, že se na finance dívá úplně jinak, než jsme my měli zažité a značně nám v tomto směru rozšířil obzory. Během prvních schůzek jsme probrali naše příjmy, pojištění, možnost investování...A vzhledem k tomu, že to bylo první setkání s finančním poradcem se kterým jsme řešili vše komplexně, všechny kroky nám byly vysvětleny a zjistili jsme, že jsou velké rozdíly v poskytování finančního poradenství. Osobní přístup jsme velmi ocenili na konci roku 2021, kdy jsme žádali o hypotéku. V té době začaly růst úrokové sazby a dá se říct, že rozhodoval každý den, kdy se o hypotéku zažádá. Pan Schellong i asistentka sl. Čápová nám vyšli maximálně vstříc a díky tomu jsme vše zvládli k naší spokojenosti. Jsme rádi, že můžeme využívat služeb pana Schellonga a můžeme jen doporučit.

Mgr. Kateřina Chlumová, pedagog

V dřívější době jsem si myslela, že finančního poradce nepotřebuji. Dnes si bez něj neumím představit žádnou finanční transakci. S Honzou spolupracuji již několik let a všechny jeho skvělé rady se mi vždy vyplatily. Vždy jej s radostí doporučím všem svým známým a kolegům.

Martin a Martina Darius, jednatel VČE LDS

V životě mě potkalo štěstí, že jsem měl možnost se seznámit, osobně pohovořit a názorově srovnat lidi, kteří ve své profesi měli být těmi, kterým jsme měli svěřit své finance. Nebyla to pro nás lehká cesta, ale až po setkání s Robertem jsme konečně s manželkou pochopili, že peníze mají pracovat pro nás. Robert nás naučil to, čemu já osobně říkám rozvinutá finanční gramotnost. Naše peníze jsou konečně v bezpečí a věřím, že spolupráce s Robertem Schellongem je a může být i pro Vás, co hledáte nové příležitosti příjemným překvapením.

Denis Hlubuček, zámečník

Když mi Michal zavolal a řekl, že mi chce říct něco o financích a jak s nimi nakládat, tak jsem si říkal, že to nepotřebuji, ale zajímalo mě co dělá, protože ho znám a je to můj kamarád. Po první schůzce, co mi vysvětlil a objasnil finance, jsem s ním rád zašel na další sezení, kde jsme se shodli, že vzhledem k mojí práci by se mi hodilo pojištění a zároveň jsem díky jeho znalostem a informacím v oblasti investic, pochopil, že je důležité začít investovat. Na následné schůzce mi předložil 3 možnosti a všechny mi podrobně vysvětlil (za což jsem mu byl opravdu vděčný, protože já sám tomu moc nerozumím). Od té doby s ním spolupracuji a za ty skoro 2 roky vím, že se na něj a jeho rady mohu spolehnout! Jedná se mnou na rovinu, má přátelský, ale profesionální přístup a vždy rád pomůže - i když mu zavolám v 8 večer.

doc. PharmDR. Jan Korábečný, Ph.D.

Robert nám pomáhá směřovat finanční toky správným směrem celou řadu let. Jako první nás přesvědčil o tom, že finanční služby lze poskytovat smysluplně, bez nutnosti vnucovat lidem celou řadu jinak nesmyslných produktů, které normálně nepotřebujete/nevyužijete. Zejména za to jsme mu velice vděčni. Robert je tou správnou osobou, kterému jsme mohli svěřit finance s cílem brzkého oddlužení a dlouhodobého, racionálního investování. Robertův rozhled na trhu s financemi může pomoci každému investorovi.

Ing. Renata Červenák Nývltová, CEO ELTON hodinářská

Jsem konzervativní a bála jsem se investicí, kterým ne úplně dobře rozumím. Až když jsem se setkala s Luckou a staly se z nás po nějakém čase kamarádky, začaly jsme si povídat o její práci a pomalu jsme začaly v této oblasti spolupracovat. Nejprve mi uspořádala všechny moje pojistky a nastavení hypotéky a následně jsem pomalu začala zkoušet investovat své peníze. Nyní vidím, že je to správná cesta, jak své finance v dnešní době ochránit před turbulentní dobou. S prací a přístupem Lucky jsem velmi spokojená. Respektuje můj konzervativní přístup a moje finance řídí bezpečně a spolehlivě. Naslouchám jejím radám a doporučením a jsem s jejím přístupem a výsledkem naprosto spokojená.

MUDr. Barbora Kopáčová, lékařka

Katku znám přes společné přátele. Když jsme se bavily o její práci, přeptala jsem se na povinné ručení u svého auta, které mi přislo přehnaně vysoké, což mi potvrdila. Ve velmi brzkém termínu jsme si domluvily schůzku, kde mi Katka nabídla několik variant nové smlouvy, následně zařídila výpověď staré smlouvy a vše potřebné. Po této zkušenosti jsem jí dala k prostudování veškeré své investice, spoření a pojištění, které upravila tak, aby odpovídaly mým aktuálním potřebám a požadavkům. Její přístup je vstřícný a přátelský, avšak vždy velmi profesionální a vím, že se na ni ve finančních záležitostech mohu spolehnout.

MUDr. Marek Sobotka

Stát se o nás nepostará, a tak jako každý rozumný člověk jsem si chtěl něco naspořit na důchod. Po neblahých zkušenostech s finančními poradci, kdy jsem pravidelně investoval asi 10 let a stále jsem na účtu měl méně peněz, než jsem tam vložil, jsem si myslel, že jediný způsob jak si odložit peníze na důchod je spoření nebo důchodové připojištění. Nyní se mi o finance už skoro 10 let stará společnost Partners a před bezmála 5 lety jsem začal spolupracovat s panem Robertem Schellongem. Ukázal mi, že i finanční poradci mohou být erudovaní, profesionální a myslet i na své klienty a ne pouze na svůj zisk. S panem Schellongem jsme nejprve probrali všechny naše dosavadní smlouvy. Ty nesmyslné zrušili, ty rozumné ponechali nebo upravili a jiné zase nově založili. Stanovili jsme si cíle, možnosti a začali spolu investovat. Již několikrát jsme přefinancovali hypotéku a vždy s lepším úrokem než který dostanou běžní klienti bank. Pravidelně se spolu setkáváme. Na těchto schůzkách mě informuje o tom co je nového ve světě financí, co se dá očekávat do budoucna a jak se bude vyvíjet trh. Díky tomu upravíme strategii, řekneme si, které investice bychom mohli podpořit, které naopak pozastavit nebo změnit a jak je na tom celé moje portfolio. Pan Robert Schellong mi pomohl rozvíjet mojí finanční gramotnost a ukázal mi třeba, že i na finanční krizi se dá vydělat. Nyní už můžu jen sledovat, jak mi peníze vydělávají další peníze. Myslím si, že z původně čistě pracovního vztahu se po letech náš vztah změnil na vztah přátelský. Kdy si kromě financí spolu můžeme popovídat i o rodině, dovolené a osobních věcech. Služby pana Schellonga mohu jen doporučit. Děkuji.

Mgr. Martin Soppe - advokát

Služby pana Schellonga doporučuji bez jakýchkoli výhrad. Během naší spolupráce jsem byl potěšen jeho schopností vysvětlit složité finanční koncepty srozumitelným způsobem. Vždy byl připravený a ochotný odpovědět na všechny mé otázky. Jsem si jistý, že každý, kdo se rozhodne využít jeho služeb, bude stejně spokojen jako já.

prof. Ondřej Soukup, FNHK

S finančním poradenstvím zatím nemám dlouhodobou zkušenost a tak více než výsledky mohu hodnotit klientský přístup. S panem Schellongem však spolupracuji více než rok a mám v něj důvěru. Spolupráce z jeho strany je jednoznačně profesionální, věcná a našim potřebám na míru. Líbí se mi to, že co se jednou řekne, to platí a nejsou mi nabízeny produkty, které nepotřebuji.